Ludwig (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: List
da: Vis

en: Read more
da: Læs mere

en: Download
da: Hent

en: Unknown
da: Ukendt

en: Paths
da: Stier

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Other
da: Anden

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Packages
da: Pakker

en: Package
da: Pakke

en: Not supported
da: Ikke understøttet
