Ludwig (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: List
et: Nimekiri

en: Read more
et: Loe edasi

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Inactive
et: Passiivne

en: Other
et: Muu

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Resource
et: Ressurss
