Ludwig (8.x-1.9) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: List
km: បញ្ជី

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
