Ludwig (8.x-1.9) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती
