Ludwig (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: List
oc: Listar

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Download
oc: Telecargament

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Paths
oc: Camins

en: Overridden
oc: Espotit

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Other
oc: Autre

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat
