Ludwig (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Status
pt: Estado

en: List
pt: Lista

en: Read more
pt: Ler mais

en: Download
pt: Descarregar

en: Version
pt: Versão

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Paths
pt: Caminhos

en: Overridden
pt: Substituído

en: Inactive
pt: Inativo

en: Other
pt: Outro

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Missing
pt: Em falta

en: Installed
pt: Instalado

en: Packages
pt: Embalagens

en: Package
pt: Pacote

en: Not supported
pt: Não suportado

en: Resource
pt: Recurso
