Ludwig (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: List
sv: Lista

en: Read more
sv: Läs mer

en: Download
sv: Ladda ned

en: Unknown
sv: Okänd

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Other
sv: Övriga

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Packages
sv: Paket

en: Package
sv: Paket

en: Not supported
sv: Stöds inte

en: Resource
sv: Resurs
