Lunr search (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Options
ast: Opciones
