Lunr search (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Options
pl: Opcje

en: Desc
pl: Malejąco

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Index
pl: Indeks

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Any
pl: Dowolny

en: Row
pl: Wiersz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Raw output
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe

en: You have no fields. Add some to your view.
pl: Brak pól. Należy dodać kilka do widoku.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
pl: Identyfikator systemowy może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia.

en: All field aliases must be unique
pl: Wszystkie aliasy pól muszą być unikalne

en: Alias for @id
pl: Alias dla @id

en: Raw output for @id
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe dla @id

en: Field row
pl: Wiersz pola

en: Alias for ID
pl: Alias dla ID

en: Raw output for ID
pl: Nieprzetworzone dane wyjściowe dla ID

en: Serialized output format
pl: Format zserializowanego wyjścia

en: Path is empty.
pl: Ścieżka jest pusta

en: Authentication Provider
pl: Tryb Autoryzacji
