Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Any
bo: གང་རུང

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
