Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Options
ca: Opcions

en: Attributes
ca: Atributs

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authentication
ca: Autenticació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Index
ca: Índex

en: Alias
ca: Àlies

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Any
ca: Qualsevol

en: Row
ca: Fila

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: All field aliases must be unique
ca: Tots els àlies de camp han de ser únics

en: Alias for @id
ca: Àlies per @id

en: Raw output for @id
ca: Sortida sense filtrar per @id

en: Path is empty.
ca: El camí està buit.
