Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Field
cy: Maes

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Alias
cy: Arallenw

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
