Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: Alias
ne: उपनाम

en: « First
ne: « पहिलो
