Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
