Lunr search (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Options
af: Opsies

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
