Lunr search (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
