Lunr search (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር
