Lunr search (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Delete
da: Slet

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Options
da: Valg

en: Desc
da: Faldende

en: Attributes
da: Attributter

en: Sort by
da: Sortér efter

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Authentication
da: Godkendelse

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Index
da: Indeks

en: Offset
da: Forskydning

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: Any
da: Nogen

en: Row
da: Række

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Path settings
da: Indstillinger for sti

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Raw output
da: Råt output

en: You have no fields. Add some to your view.
da: Du har ingen felter. Tilføj nogle til dit view.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn må kun indeholde bogstaver, tal, bindestreger og understregninger.

en: All field aliases must be unique
da: Alle feltaliaser skal være unikke

en: Raw output for @id
da: Råt output for @id

en: Field row
da: Feltrække

en: Raw output for ID
da: Råt output for ID

en: Serialized output format
da: Serialiseret output-format

en: Display field
da: Vis felt

en: Path is empty.
da: Sti er tom.
