Lunr search (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
