Lunr search (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: Any
gu: કોઈપણ
