Lunr search (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Keywords
oc: Mots claus

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Index
oc: Indèx

en: Alias
oc: Aliàs

en: Offset
oc: Decalatge

en: Any
oc: Qual que siá

en: Row
oc: Linha

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
