Lunr search (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe
