Lunr search (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Index
be: Каталог

en: Alias
be: Аліас

en: Any
be: Любы
