Lunr search (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Alias
kk: Лақап ат
