Lunr search (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Any
km: ណា​មួយ
