Lunr search (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Options
lv: Iespējas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Any
lv: Jebkurš

en: Row
lv: Rinda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
