Lunr search (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Delete
nn: Slett

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Index
nn: Indeks

en: - All -
nn: - Alle -
