Lunr search (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по
