Lunr search (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Options
bg: Параметри

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси

en: Index
bg: Индекс

en: Alias
bg: Псевдоним
