Lunr search (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Options
fi: Valinnat

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Index
fi: Indeksi

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Row
fi: Rivi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Raw output
fi: Raakatuloste

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fi: Koneluettava nimi voi sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Raw output for @id
fi: Raakatulos ID:lle @id

en: Field row
fi: Kenttärivi

en: Alias for ID
fi: Alias ID:lle

en: Raw output for ID
fi: Raakatuloste ID:lle

en: Serialized output format
fi: Serialisoitu tulosteen muoto

en: Path is empty.
fi: Polku on tyhjä.
