Lunr search (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ
