Lunr search (8.x-1.3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ
