Lunr search (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Desc
ar: تنازلي

en: Attributes
ar: سمات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authentication
ar: المصادقة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Index
ar: الفهرس

en: Alias
ar: البديل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Any
ar: أي من

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
