Lunr search (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Field
az: Sahə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: Alias
az: Ləqəb

en: Offset
az: Ofset

en: Row
az: Sıra

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
