Lunr search (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Index
bn: সূচীপত্র
