Lunr search (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Options
he: אפשרויות

en: Desc
he: יורד

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authentication
he: הזדהות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Index
he: אינדקס

en: Alias
he: מיקום

en: Offset
he: היסט

en: Any
he: הכל

en: Row
he: שורה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Path settings
he: הגדרות נתיב

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
