Lunr search (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Options
hr: Opcije

en: Desc
hr: Silazno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Alias
hr: Nadimak

en: Any
hr: Bilo koji

en: Path settings
hr: Postavke putanje

en: Asc
hr: Uzlazno
