Lunr search (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Options
jv: Opsi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Index
jv: Indek

en: Alias
jv: Singlon

en: Any
jv: Sembarang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
