Lunr search (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Search
ps: لټون

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Alias
ps: پورنوم

en: Any
ps: هر

en: Row
ps: کتار

en: - All -
ps: - ټول -
