Lunr search (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை
