Lunr search (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Desc
hu: Csökk

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Boost
hu: Kiemelés

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Alias
hu: Álnév

en: Offset
hu: Eltolás

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Any
hu: Bármelyik

en: Row
hu: Sor

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Raw output
hu: Nyers kimenet

en: You have no fields. Add some to your view.
hu: Nincsenek mezők. Hozzá kell adni néhányat a nézethez.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
hu: A programok által használt név csak az angol ábécé betűit, számokat, kötőjelet és alulvonást tartalmazhat.

en: All field aliases must be unique
hu: Az összes mezőálnévnek egyedinek kell lennie.

en: Alias for @id
hu: @id álneve

en: Raw output for @id
hu: @id nyers kimenete

en: View ID
hu: Nézet azonosító

en: Field row
hu: Mező sor

en: Alias for ID
hu: Álnév az azonosítóhoz

en: Raw output for ID
hu: Nyers kimenet az azonosítóhoz

en: Serialized output format
hu: Szerializált kimenet formátum

en: Path is empty.
hu: Az útvonal üres.

en: View display ID
hu: Nézet megjelenítés azonosítója

en: - Select a view -
hu: - Nézet választása -

en: Authentication Provider
hu: Hitelesítésszolgáltató
