Lunr search (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
