Lunr search (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: - All -
my: - အားလုံး -
