Lunr search (8.x-1.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Sort by
se: Sirre
