Lunr search (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Options
sl: Možnosti

en: Index
sl: Indeks

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Any
sl: Katerokoli
