Lunr search (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Any
ta: ஏதும்

en: Row
ta: வரிசை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
