Lunr search (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Alias
eu: Ezizena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Any
eu: Edozein

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
