Lunr search (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Search
ka: ძიება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
