Lunr search (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി
