Lunr search (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Options
mn: Сонголтууд
